Wspaniałe prezenty na Dzień Nauczyciela

Wyjątkowe upominki z okazji Dnia Nauczyciela.
Gustowne upominki dla wyjątkowych nauczycieli. W podziękowaniu za trud, jaki na co dzień wkładają w edukację naszych dzieci. Upominki, które sprawią, że każdy nauczyciel wzruszy się, uśmiechnie, a także miło wspomni klasę czy ucznia.

 

  • Klasyczne, stylowe etui na okulary ze specjalna dedykacją – WSPANIAŁY NAUCZYCIEL. Grafika – ciemny granat w kratę. Środek etui wyłożony delikatnym materiałem w kolorze czarnym. Dodatkowo w komplecie specjalna chusteczka do przecierania szkieł, kolorystycznie dobrana do całości.
  • Komplet: długopis i wskaźnik laserowy; ze specjalna dedykacją – WSPANIAŁY NAUCZYCIEL. Gustowny czarny kolor, ze metalowymi elementami w kolorze srebrnym. Wskaźnik dodatkowo zaopatrzony w miękką końcówkę do ekranów LED.
  • Gustowny organizer A5 na spirali z dedykacją WSPANIAŁY NAUCZYCIEL. Ciemna męska grafika, twarda oprawa, mocowanie dla długopisu, 120 kartek w linie. Na pierwszej stronie miejsce na dane osobowe, na ostatniej wygodne koperty na notatki i wizytówki.
  • Komplet: długopis i wskaźnik laserowy; ze specjalna dedykacją – WSPANIAŁA NAUCZYCIELKA. Piękny różowy kolor obudowy. Wskaźnik dodatkowo zaopatrzony w miękką końcówkę do ekranów LED.
  • Klasyczny kubek wykonany z białej ceramiki, pokryty piękną i subtelną grafiką w kwiaty, ze specjalną dedykacją – WSPANIAŁA NAUCZYCIELKA. Doskonały do codziennej herbaty i kawy. Umili dzień każdej nauczycielce!
  • Klasyczne, stylowe etui na okulary ze specjalna dedykacją – WSPANIAŁA NAUCZYCIELKA. Piękna i subtelna grafika w kwiaty, środek etui wyłożony delikatnym materiałem w jasnym kolorze. Dodatkowo w komplecie specjalna chusteczka do przecierania szkieł, kolorystycznie dobrana do całości.
  • Klasyczna i gustowna szklana ramka pod format zdjęcia klasowego, z dedykacją WSPANIAŁA NAUCZYCIELKA . Subtelna i piękna grafika. Gotowe życzenia!
  • Gustowny organizer A5 na spirali z dedykacją WSPANIAŁA NAUCZYCIELKA . Subtelna i piękna grafika. Twarda oprawa, mocowanie dla długopisu, 120 kartek w linie.  Na pierwszej stronie miejsce na dane osobowe, na ostatniej wygodne koperty na notatki i wizytówki.