NASZE ATUTY
Elastyczność
Solidne zaplecze logistyczne
Narzędzia informatyczne umożliwiające efektywną wymianę informacji
Szeroka i atrakcyjna oferta handlowa
Doświadczony zespół handlowców dbających o odpowiedni poziom serwisu
na poziomie pojedynczego punktu sprzedaży
 
  OFERTA

Szanowni Państwo,

Nad właściwym doborem naszej oferty czuwa zespół doświadczonych specjalistów. Nasz asortyment podzieliliśmy na cztery dominujące działy: FILM, MUZYKA, KSIĄŻKA, ART-PAP.

FILM

W naszej ofercie znajdą Państwo hity światowego i polskiego kina, ekranizacje literatury, filmy przyrodnicze, instruktażowe, przeboje boollywood, lektury na dvd.

Szczególnie polecamy naszą ofertę filmów animowanych dla dzieci, przeboje m.in Mini Mini, TVP, Disney Chanel. Absolutnym liderem w najniższej kategorii wiekowej jest sympatyczna Świnka Peppa.

MUZYKA

Współpracujemy ze wszystkimi wydawcami muzyki w Polsce. Naszymi dostawcami są także największe hurtownie muzyczne w Europie. Szczególnie dumni jesteśmy z największej na polskim rynku oferty płyt vinylowych.

KSIĄŻKA

Posiadamy w ofercie książki polskich i zagranicznych wydawców: książki dla najmłodszych, lektury, słowniki, encyklopedie, kursy językowe, beletrystykę dla dzieci i dla dorosłych, bestsellery wydawnicze, poradniki z różnych dziedzin (m.in. hobby, kulinaria, dom, ogród, uroda, zdrowie), przewodniki turystyczne i wiele innych książek dla każdej grupy wiekowej.

ART-PAP

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór naklejek z bohaterami kreskówek, naklejki ze zdjęciami zwierząt i z zabawnymi grafikami. Naklejki papierowe, z brokatem, z kryształkami lub koralikami, płaskie i przestrzenne, w rożnych wymiarach.

Polecamy także art. szkolne, zmywalne tatuaże, silikonowe bransoletki i wyjątkowe upominki.

Ofertę tego działu ciągle uzupełniamy nowymi produktami.

 
  OFERTA

Filmy na DVD / Blu-Ray

Muzyka

Płyty vinylowe

Książki

Art. papiernicze

Współpracujemy z:  
  © Jawi Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści zawartych na witrynie www.jawi.waw.pl, w całości bądź w części, w formie drukowanej bądź za pośrednictwem internetu, jest bez zgody Jawi Sp. z o.o. zabronione.
O NAS | OFERTA | WSPÓŁPRACA | MARKETING | PLIKI DO POBRANIA | KONTAKT